Kullanıcı Girişi
Şifre
TR

Telefon : 

+90 332  

239 17 36
Döküm

1-Basınçlı Döküm

 Firmamız bünyesinde mevcut olan robot donanımlı enjeksiyon döküm presleri ile yapılan döküm işlemlerinde insan hatalarının en aza indirilmesi hedeflenmiştir.

Geniş makine parkurumuz ile 0,05 kg - 15 kg arasındaki çeşitli alüminyum ve çinko döküm alaşımlarından mamül/yarı mamül parçaların üretimini gerçekleştirebilmekteyiz.

2- Kokil Döküm

Firmamız bünyesinde bulunan kokil döküm makineleri ile müşteri taleplerini karşılamak amacıyla, kokil döküm faaliyetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

3- Kum Döküm

  Firmamız, üretim prosesinin uygunluğuna göre yaş kuma döküm faaliyetlerini gerçekleştirmekte olup müşterilerine ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

kredi kartı ile fatura ödeme fatura öde kredi kartı ile avea fatura ödeme avea fatura ödeme Turkcell fatura ödeme kredi kartı ile Vodafone fatura ödeme Vodafone fatura ödeme TTNET fatura ödeme Vodafone borç ödeme kredi kartı ile turkcell fatura ödeme
kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme avea fatura ödeme kredi kartı ile avea fatura ödeme kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme - gediz fatura ödeme
Kağan Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti.