Kullanıcı Girişi
Şifre
TR

Telefon : 

+90 332  

239 17 36
Tasarım ve Mühendislik

 Kağan Döküm ve Model San.ve Tic. Ltd.Şti. bünyesinde, konusunda uzman tasarım mühendisleri ile müşteri isteklerine uygun ergonomik çözümler üretmektedir.

Firmamız müşteri istekleri doğrultusunda üretilen ürünlerin ve kendi ürettiği ürünlerin kalıplarını CAD/CAM ortamında oluşturduktan sonra döküm similasyonu programı yardımıyla kalıbın mühendislik analizlerini yaparak üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda, yeni ürün ve proses geliştirme çalışmalarında müşterilerine çözüm ortağı olarak hizmet etmektedir.

kredi kartı ile fatura ödeme fatura öde kredi kartı ile avea fatura ödeme avea fatura ödeme Turkcell fatura ödeme kredi kartı ile Vodafone fatura ödeme Vodafone fatura ödeme TTNET fatura ödeme Vodafone borç ödeme kredi kartı ile turkcell fatura ödeme
kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme avea fatura ödeme kredi kartı ile avea fatura ödeme kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme - gediz fatura ödeme
Kağan Döküm ve Model San. Tic. Ltd. Şti.